Kapat
 

Kalori Yakmanın En İyi Yolu Rx1 Kapsül

Egzersiz esnasında zaman zaman yükleme yapmak metabolizmanızı ateşleyebilir ve fitness seviyenizi geliştirebilir. Örneğin; koşu bandında yürüyorsanız, hızı koşu temposuna ayarlayıp, her 5 dakikada bir, 1 dakika boyunca kendinizi zorlamadan koşmayı deneyin. Bu egzersizi Rx1 zayıflama hapı ile desteklemek kilo verme sürecini hızlandırır.Yaptığınız egzersize uygun ayakkabıyla birlikte, ayaklarınızın nefes almasını sağlayacak pamuklu çorap giyin. Her 650 kilometrede bir veya ortalama altı ayda bir ayakkabınızı değiştirin.

Evde spor yapmak üzere spor aletleri satın almayı düşünüyorsanız, önceden bir araştırma yapın. Yaptığınız spora uygun düşecek sağlamlıkta, güvenli ve ek özellikleri olan aletleri tercih edin. Satın almadan önce bir deneyin. Söz konusu alet için evde yeterli yeriniz olup olmadığını göz önüne alın ve aldığınız aletin garantili olmasına dikkat edin. Fitness dvd’leri ve videoları evde spor yapmanın iyi birer aracıdır. Aerobik, dayanıklılık ve esneklik gibi temel üç egzersizi içeren dvd ve videolar satın alın. Size uyan seviyedekileri seçin ve gördüklerinizi uygularken kendinizi programın hızına ayak uydurmak zorunda hissetmeyin. Televizyonunuzun ‘duraklatma’ düğmesi işte bu tür anlar içindir, ihtiyaç duyduğunuzda kullanmaktan çekinmeyin!

Dirençli elastik bantlar, egzersize çeşitlilik katmanın çok da pahalı olmayan bir yoludur. Farklı direnç seviyeleri olanlar ile daha az direnç daha çok elastikiyet sunan çeşitleri vardır. Bu bantlarla golf çalışmak bile mümkündür! Her fırsat bulduğunuzda merdivenleri kullanın. Merdiven tırmanmak, yürümekten daha yoğun bir egzersizdir. Her gün 5 dk. Boyunca merdiven tırmanmak kalp hastalıkları riskini azaltır ve kemiklerin zayıflamasına engel olur.Bisiklete binmek kardiovasküler sistemi çalıştırmanın ve kalori yakmanın en iyi yollarından biridir. Kas ve eklemlerinizi zorlamadan baldırlarınızı ve kalçanızı güçlendirir. Dışarıda bisiklete binerken kask takmayı asla ihmal etmeyin.

Siz de buradan bir yorum bırakın!