Kapat
 

Rx1 Kullanımı Öncesi ve Sonrası

Heidi Brown
Tampa / Florida
Emzirme dönemi sonrasında kullanımına başladığım Rx1 form amaçlı besin takviyesini direk olarak Prolife satış temsilcisi David Max' dan almıştım. Yaklaşık 3 aylık düzenli kullanım sonrasında 8 kilo 400 Gr. zayıfladım ve buna doktorum da şaşırmıştı. Daha sonra 1 kutu daha kullandım ama haftada 4 yada 5 kapsül olarak. Bu da benim tekrar kilo almamın önüne geçmiş olmalı ki halen formumu koruyorum. Şu an hamilelik sonrasında olduğu gibi üzgün ve düşünceli değilim. Rx1'e teşekkürler.
Jennifer Shine
Ken Caryl / Colorado
Aktif olarak spor yaparım. Günde bazen 3 km' ye kadar koşu yapıyordum, sürekli yürüyüş ve evimdeki spor aletleriyle sürekli çalışmalar da yapardım. Bunlara halen devam ediyorum fakat geçmişte bu kadar ağır spor yapmama ve yediklerime dikkat etmeme raümen ideal kiloma kesinlikle ulaşamıyordum. Bir gün herbalistist bir arkadaşım sporla birlikte Rx1' i kullanmamı önerdi, 100 günde 9 kilo sonuç aldım. Rx1 sayesindedir ki artık kendine güvenen ve çok neşeli biğr insanım. Resimdeki değişimden de bunu görebilirsiniz sanırım...
Jessica Queen
Buckeye / Arizona
İşim gereği sürekli oturmak durumundayım. Masabaşında çalıştığım için hareketsizlikle birlikte gelen kilolarımdan bir türlü kurtulamıyordum. Aslında ben değişik ilaçlar ve besin takviyeleri de denemiştim ama bunlardan istediğim sonucu alamamıştım. Hiç sonuç almadım da denilemez fakat emin olduğum bir şey var ki Rx1 tüm preparatların ötesinde bambaşka bir ürün. Bu ürün sayesinde kilolarımın beni üzen kısmından kurtuldum, kendimi nasıl kuş gibi hissettiğimi kelimelerle anlatamam. Rx1 bir mucize!
Mary Sanders
Davis / Sacremento
Yaşım itibarıyla zayıflama yada kilo verme amaçlı farklı ilaçları yada bitkisel ürünleri kullanmaktan çekiniyordum. Tansiyon sorunum olmadığı için doktorum Rx1 kullanabileceğimi ve bu ürünün benim kilo problemimi kısa sürede çözebileceğini belirtti. Sacremento'da bulunan bir bitkisel mağazadan Rx1' i getirttim. Talimatlar su tüketiminin önemli olduğunu söylese de ben fazla su tüketemiyordum. Buna rağmen 2 aylık bir süre zarfında 5,5 Kg verdim ve artık çok sevdiğim tenisi daha rahat oynayabiliyorum.
Tina Carter
Edmonds / Washington
Eşimle birlikte bir doğal ürünler seminerinde tanıştığımız Rx1 sayesinde kısa sürede çok büyük kilo sorunlarından kurtulduk. Eşim 3 ay içerisinde 96 Kg' den 82 Kg' ye düştü, ben ise 2 aylık bir sürede 6 Kg. ile ideal kiloma yaklaştım. Tiroid rahatsızlığım olması ve metabolizmamın sağlıklı bir insana göre yavaş çalışmasına rağmen Rx1 işe yaradı ve bizi mutlu etti. Artık çok daha mutluyuz. Rx1' i kilo sorunu olan her bireye tavsiye ederim. Zararsız olmasına rağmen çok etkili bir destek.