Kapat
 

Ürün İçeriği Bitkisel Etken Maddeleri

Çinko, C vitamini, üzüm çekirdeği ekstresi, lotus yaprağı ekstresi, yeşil çay ekstresi ve mikrokristalin selüloz.

Rx1 in içindeki bu maddelerin hepsinin önemli fonksiyonları var. Kilo verirken bağışıklık sistemine güç kazandırarak sağlığı korumak gerekiyor.

Çinko (4mg)
Özellikle yaz aylarında aşırı terleme sebebiyle vücut daha çok çinko kaybeder. Çinko bağışıklık sisteminin anahtarı. Rx1 kilo kaybettirirken vücuttaki çinko eksikliklerini gideriyor.

C vitamini (30mg)
C vitamini tam anlamıyla bir virüs kalkanıdır. Güçlü bir antioksidandır. Hücrelerin yenilenmesinde aktif rol oynar. Hastalık ve kilo verme dönemlerinde mutlaka C vitamini kullanılmalı. Bu yüzden Rx1 C vitamini içeriyor.

Üzüm çekirdeği ekstresi (10mg)
Üzüm çekirdeği ekstresi Rx1 in içinde bulunan en önemli maddelerden biri. Üzüm çekirdeği ekstresi doğada bulunan en güçlü bir antioksidandır. Kanserin düşmanı olarak ta bilinir. Hücreleri güçlendirir. Hastalıkların oluşumunu engeller, hormanel denge sağlar. Yaşlanma sürecini yavaşlatır ve kırışıklıkları önler. Vücudun yağlarını enerjiye dönüştürür.

Lotus yaprağı ekstresi (148mg)
Lotus yaprağı ekstresi Rx1 için içinde miktar olarak en çok bulunan madde. Bunun sebebi kilo üzerindeki muhteşem etkisi. Rx1 in içinde bulunan lotus yaprağı ekstresi iştah kesiyor ve sindirim sistemini düzenleyerek kilo kaybettiriyor.

Yeşil çay ekstresi (80mg)
Yeşil çayın zayıflamaya yönelik etkisi uzun yıllardır bilinmekte. Yeşil çay yağ oksidasyonunu arttırır ve metabolizmayı canlandırır. Rx1 in içinde uygun oranda bulunan yeşil çay kilo vermeyi kolaylaştıran ve sindirim sistemini çalıştırır. Kilo kaybının yol açtığı derinin sarkma riskini önler ve cildi sıkılaştırır.

Mikrokristalin selüloz (98mg)
Rx1 in yüksek oranlı ikinci maddesi. Hazır gıdada çok kullanılan bu madde sağlığa zarar vermeyen bir bileşen. Mikrokristalin selüloz ezilmiş odunlardan elde edilen kaliteli bir selüloz cinsi. Bu zararsız bileşen kilo kaybetmeye yardımcı oluyor ve bağırsakları çalıştırıyor.